#55

Vladimír Suchánek | Dívčí akt

Vladimír  Suchánek | Dívčí akt
Vladimír  Suchánek | Dívčí akt
Vladimír  Suchánek | Dívčí akt
Vladimír  Suchánek | Dívčí akt
Vladimír  Suchánek | Dívčí akt
Vladimír  Suchánek | Dívčí akt
#55

Vladimír Suchánek | Dívčí akt

266 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
20. 10. 2021 19:00

barevná litografie / papír
signováno tužkou uprostřed dole
data autora
1933 - 2021

nedatováno | barevná litografie na papíře | 16,6 x 12,8 cm (31,8 x 26,8) cm | signováno tužkou uprostřed dole | pasparta, sklo, rám | číslováno 25/100