technika | barevná litografie / papír |
signatura | signováno tužkou uprostřed dole |
data autora | 1933 - 2021 |
nedatováno | barevná litografie na papíře | 16,6 x 12,8 cm (31,8 x 26,8) cm | signováno tužkou uprostřed dole | pasparta, sklo, rám | číslováno 25/100