#56

Vladimír Suchánek | Zrcadlo

Vladimír Suchánek | Zrcadlo
Vladimír Suchánek | Zrcadlo
Vladimír Suchánek | Zrcadlo
Vladimír Suchánek | Zrcadlo
Vladimír Suchánek | Zrcadlo
#56

Vladimír Suchánek | Zrcadlo

1 limit
248 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
20. 10. 2021 19:00

barevná litografie / papír
signováno tužkou uprostřed dole
data autora
1933 - 2021

nedatováno | barevná litografie na papíře | 18,2 x 12,5 (33,8 x 26,8) cm | signováno tužkou uprostřed dole | pasparta, sklo, rám | číslováno 21/90