technika | barevná litografie / papír |
signatura | signováno tužkou uprostřed dole |
data autora | 1933 - 2021 |
nedatováno | barevná litografie na papíře | 18,2 x 12,5 (33,8 x 26,8) cm | signováno tužkou uprostřed dole | pasparta, sklo, rám | číslováno 21/90