technika | barevná suchá jehla / papír |
signatura | signováno a datováno tužkou vpravo dole |
data autora | 1941 - 2007 |
1980 | barevná suchá jehla na papíře | 21,5 x 14,5 cm (38,5 x 30,5) cm | signováno a datováno tužkou vpravo dole | číslováno 8/50 | pasparta, sklo, rám |