#71

Jevgenij Vučetič | Dubrovník - Aloe

#71

65 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

barevný lept / papír
signováno tužkou vpravo dole
data autora
1908 - 1974

nedatováno | barevný lept na papíře | 26 x 21 cm (45 x 37,3) cm | signováno zužkou vpravo dole | pasparta, sklo, rám