technika | barevný lept / papír |
signatura | signováno tužkou vpravo dole |
data autora | 1908 - 1974 |
nedatováno | barevný lept na papíře | 26 x 21 cm (45 x 37,3) cm | signováno zužkou vpravo dole | pasparta, sklo, rám
data autora | 1908 - 1974 |