technika | lept / papír |
signatura | značeno vlevo dole pod vyobrazením |
provenience | Německo |
data autora | 1698 - 1767 |
ca 1750 | lept na papíře | 25 x 24,5 cm (45 x 42) cm| signováno vlevo dole pod vyobrazením J. E. Ridinger inv. Del. Et exc. A. V. | pasparta, sklo, rám