#72

Johann Elias Ridinger | Lovecký motiv | Pes číhající na králíka

#72

1 limit
137 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
20. 10. 2021 19:00

lept / papír
značeno vlevo dole pod vyobrazením
provenience
Německo
data autora
1698 - 1767

ca 1750 | lept na papíře | 25 x 24,5 cm (45 x 42) cm| signováno vlevo dole pod vyobrazením J. E. Ridinger inv. Del. Et exc. A. V. | pasparta, sklo, rám