technika | bílý, glazovaný porcelán |
rozměr | výška 37 cm |
signatura | značeno zespodu: modrý úl, značka porcelánky Vídeň |
provenience | Střední Evropa |
data autora | po r. 1866 |
po roce 1866 | bíý glazovaný porcelán | v rokokovém stylu | alegorická postava dívky s klasy obilí, ověnčená věnečkem z klasů na hlavě | reliéfně tvarovaný klenutý podstavec zdobený ornamenty rokaje | výška 37 cm | značeno zespodu: modrý úl, značka porcelánky Vídeň (po jejím zrušení v roce 1866 zůstalo značné množství bílého hotového i polohotového zboží značené často již tovární začkou) | C. Rädler, Vídeň nebo Rybáře u Karlových Varů | Střední Evropa