technika | bílý, malovaný a zlacený porcelán |
rozměr | výška 15 cm, šířka 15 cm |
signatura | značeno zespodu: modrá písmena C J, korunka, proti sobě postavená a propletená písmena L (napodobující značku slavné francouzské porcelánky Sévres) |
provenience | Německo |
začátek minulého století | bílý, malovaný a zlacený porcelán | v rokokovém stylu | sousoší objímajícího se šlechtického páru v honosném oděvu | klenutý podstavec s reliéfními barevnými kvítky a listy | výška 15 cm, šířka 15 cm | značeno zespodu: modrá písmena C J, korunka, proti sobě postavená a propletená písmena L (napodobující značku slavné francouzské porcelánky Sévres) | Potschappel, Německo