technika | bílý malovaný porcelán se smetanově bílou glazurou |
rozměr | výška 15,5 cm, šířka 19,5 cm |
signatura | značeno zespodu: zeleně Hutschenreuther Selb, stojící lev v oválu a písmena L.H.S., Germany, Kunstabteilung, vtlačené jméno autora modelu - K. Tutter, červené písmeno malíře - K. |
provenience | Německo |
data autora | 1883-1969 |
1955-1968 | bílý malovaný porcelán se smetanově bílou glazurou | výška 15,5 cm, šířka 19,5 cm | v rokokovém styu | sousoší malých muzikantů (nahých dětí) sedících na klenutém podstavci a polštáři, světle oranžové a světle fialové linky | značeno zespodu: zeleně Hutschenreuther Selb, stojící lev v oválu a písmena L.H.S., Germany, Kunstabteilung, vtlačené jméno autora modelu - K. Tutter, červené písmeno malíře - K., Lorenz Hutschenreuther, Selb | Německo