#96

Karl Tutter, Hutschenreuther | Dítka muzikanti

#96

Porcelain and fine Ceramics
91 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

bílý malovaný porcelán se smetanově bílou glazurou
výška 15,5 cm, šířka 19,5 cm
značeno zespodu: zeleně Hutschenreuther Selb, stojící lev v oválu a písmena L.H.S., Germany, Kunstabteilung, vtlačené jméno autora modelu - K. Tutter, červené písmeno malíře - K.
provenience
Německo
data autora
1883-1969

1955-1968 | bílý malovaný porcelán se smetanově bílou glazurou | výška 15,5 cm, šířka 19,5 cm | v rokokovém styu | sousoší malých muzikantů (nahých dětí) sedících na klenutém podstavci a polštáři, světle oranžové a světle fialové linky | značeno zespodu: zeleně Hutschenreuther Selb, stojící lev v oválu a písmena L.H.S., Germany, Kunstabteilung, vtlačené jméno autora modelu - K. Tutter, červené písmeno malíře - K., Lorenz Hutschenreuther, Selb | Německo