technika | bílý a malovaný porcelán |
rozměr | výška 13 cm, šířka 10,5 cm |
signatura | signováno vzadu na bílém podstavci Caasmann, značeno zespodu: zeleně Rosenthal Selb-Bavaria, vtlačené číslo modelu K 602 |
provenience | Německo |
1921 | bílý a malovaný porcelán | výška 13 cm, šířka 10,5 cm | název modelu: Schnecke mit Elf | autor modelu: A. Caasmann z roku 1921 | figurka nahého elfa stojícího na ulitě šneka | signováno vzadu na bílém podstavci Caasmann, značeno zespodu: zeleně Rosenthal Selb-Bavaria, vtlačené číslo modelu K 602 |