#97

Albert Caasmann, Rosenthal | Chlapec jedoucí na šneku

#97

Porcelain and fine Ceramics
117 zobrazení
20. 10. 2021 19:00

bílý a malovaný porcelán
výška 13 cm, šířka 10,5 cm
signováno vzadu na bílém podstavci Caasmann, značeno zespodu: zeleně Rosenthal Selb-Bavaria, vtlačené číslo modelu K 602
provenience
Německo

1921 | bílý a malovaný porcelán | výška 13 cm, šířka 10,5 cm | název modelu: Schnecke mit Elf | autor modelu: A. Caasmann z roku 1921 | figurka nahého elfa stojícího na ulitě šneka | signováno vzadu na bílém podstavci Caasmann, značeno zespodu: zeleně Rosenthal Selb-Bavaria, vtlačené číslo modelu K 602 |