Střední Evropa rok 1849 Olej na dřevě 39 x 30 cm Značeno zezadu s datací 1849 V holandském typu zatiší : Trompe L Oeil Celkový rozměr s rámem 46 x 38 cm Minuciózní jemná detailní malba s loveckým zátiším s třemi visícími ptáky ( Drozd Kvíčala ) na skobě. Pozadí tvoří dřevěné obložení stěny. Na zadní straně desky přípis : Leop. Schaschetzy ( Leopold Šašecí ) s datací 1849.