Československo 1921 - 1928 Leštěné stříbro, broušené křišťálové sklo Ryzost Ag 800 / 1000, celková hmotnost 3.003,9 gramů Firma Franz Bibus & Sohn, Moravská Třebová Výška 25 cm, šířka 25 cm Skleněný džbán oválného klenutého širokého tvaru s bočním úchytem. Zdobený tradičním hlubokým reliéfním brusem. Hrdlo a klenutý úchyt zdobené fazetami. Stříbrná horní část hrdla, nálevka a odklopné klenuté víko s horním úchytem. Víko zdobené secesním ornamentem. Značeno : československý punc selka s číslem 3, mistrovská značka F. B.