#89

ZLATÉ NÁUŠNICE S TYRKYSY A PERLIČKAMI - VÍDEŇ, BIEDERMEIER

#89

Jewelery
3 limity
522 zobrazení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
20. 10. 2022 19:00

Vídeň, Střední Evropa 1868 - 1890 Období a styl biedermeier Zlato, přírodní tyrkysy, říční perličky Celková hmotnost 2,05 gramů Originální starožitná krabička Výška 25 mm Zlaté náušnice oválného tvaru. Zdobené tmavšími listy s jemným ornamentem. Uprostřed kytička se vsazenými světle modrými tyrkysy, uprostřed s říční perličkou. Značeno : vídeňský Rakousko-Uherský punc pro cizí zboží, písmena AV a písmenk A. Originální červená sametová etue 7,5 x 5,5 cm. Jedna náušnice na jedné straně zprohýbaná.