Anglie 1760 - 1770 nebo 19. století Bílý, barevný, zlacený, ručně malovaný porcelán Worcester Porcelain, podle předlohy slavné porcelánky Míšeň Výška 44 cm Zdobená reliéfní girlandou barevných květin se zelenými listy, ručně malovanými kyticemi, drobnými kvítky. Horní část vázy zdobená zlaceným rokokovým motivem rokaje. Kulatá základna se zlatými linkami. Klenuté víko zdobené reliéfním věncem z barevných květin se zelenými listy, zlatými rokaji na plochém okraji, ručně malovanými kytičkami. Horní úchyt : soška chlapce držícího v náručí psa a v druhé ruce misku nebo ošatku, stojící na čtvercové základně. Značeno zespodu : modré zkřížené meče, čísla, napodobující značku porcelánky Míšeň.