#10

INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN - 637777

#10

Zlaté hodinky
23 zobrazení
Vyvolávací cena
21 000 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko, Schaffhausen, 1915 - 1916. Osmnáctikarátové zlato. Ryzost Au 750/1000. Celková hmotnost 88,50 g. Průměr 50 mm. Zlaté masivní dvouplášťové kapesní hodinky s vnitřním pláštěm ze zlaceného kovu. Bílý emailový ciferník se zlatými zdobnými ručičkami a vteřinovkou, ručně černě malované arabské číslice. Ciferník značen: INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN. Pláště značené: ryzostí, PROBUS I.W.C SCAFUSIA. Pláště číslované: 714039. Hodinový stroj značený PROBUS I.W.C.SCAFUSIA a číslem 450253. Mikroregulace. Švýcarský punc hlava dívky. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.