#22

INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN - 742881

#22

Zlaté hodinky
1 limit
42 zobrazení
Aktuální cena
14 000 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 14 000 Kč
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko, Schaffhausen, rok 1920 . Čtrnáctikarátové zlato. Ryzost: Au 585/1000. Celková hmotnost 59,25 g. Průměr 48 mm. Zlaté masivní dvouplášťové kapesní hodinky se zlatým vnitřním pláštěm. Bílý emailový ciferník s černými a červenými ručně malovanými arabskými číslicemi. Zlaté zdobné ručičky se vteřinkou. Ciferník značen: INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN. Zlatý vnitřní plášť s gravírovaným nápisem INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN. Pláště značené: ryzostí, PROBUS I.W.C. SCAFUSIA. Pláště číslované: 778817. Hodinový stroj značen: PROBUS I.W.C. SCAFUSIA a číslem 742881. Mikroregulace. Švýcarské puncy velká a malá veverka, B jako Bienne a švýcarský punc pro export do Německa koruna. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.