#23

STŘÍBRNÉ KLÍČOVÉ BICÍ HODINKY - GEORGE MUSGRAVE BATTS, LONDON

#23

Stříbrné hodinky
17 zobrazení
Vyvolávací cena
10 000 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Anglie, Londýn, rok 1825. Sterlingové stříbro. Ag 925/1000. Celková hmotnost 153,80 g. Průměr 55 mm. Stříbrné cibulové tříplášťové hodinky. Bílý emailový ciferník s ručně malovanými černými římskými a arabskými číslicemi. Modřené ocelové ručičky s vteřinovkou. Mosazný kryt hodinového strojku. Zlacený ozdobný prořezávaný můstek. Hodinový strojek s vřetenovým krokem a bitím. Pláště značené: anglickými puncy s datací a mistrovskou značkou výrobce stříbrného hodinového pouzdra: Clerkenwell, London. Přiložen klíček. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.