#29

STŘÍBRNÉ DÁMSKÉ ZÁVĚSNÉ HODINKY - CARL F. BUCHERER

#29

Stříbrné hodinky
12 zobrazení
Vyvolávací cena
7 100 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko, Luzern, 20. až 30. léta minulého století . Stříbro, přírodní markazity, ručně malovaný email. Ryzost hodinek Ag 925/1000, ryzost závěsné brože Ag 800/1000. Přiloženo osvědčení Puncovního úřadu České republiky. Celková hmotnost 25,40 g. Rozměr: výška se závěsnou částí 80 mm, šířka 30 mm. Stříbrné dámské závěsné hodinky nošené z jedné strany jako závěsná brož zdobená přírodními markazity a ručně malovaná světlemodrým emailem. Výrobce: světoznámá hodinářská firma Bucherer založená 1888 (Carl F. Bucherer), Lucerne-Luzern, Švýcarsko. Hodinky značené: C.B. 925. Závěsná brož značená: C.B. 800.