#5

ZLATÉ GRAVÍROVANÉ HODINKY - WALTHAM, USA

#5

Zlaté hodinky
38 zobrazení
Vyvolávací cena
21 600 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

USA, Massachusetts 1888 - 1889. Čtrnáctikarátové zlato. Ryzost Au 585/1000. Celková hmotnost 104,45 g. Průměr 50 mm. Zlaté masivní tříplášťové hodinky. Bílý emailový ciferník s černě malovanými římskými číslicemi s modřenými ocelovými ručičkami a vteřinovkou. Ciferník značen: Am Watch Co. WALTHAM. Přiloženo osvědčení Puncovního úřadu České republiky. Pláště číslované 88239 a značené ryzostí 14K. Hodinový stroj značený: Bond St., A. W. Co WALTHAM, MASS. Číslo stroje 3862026. Pláště zdobené gravírovaným ornamentem. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.