#6

ZLATÉ GRAVÍROVANÉ HODINKY - ZENTRA

#6

Zlaté hodinky
28 zobrazení
Vyvolávací cena
15 800 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko, 20. až 30. léta minulého století. Čtrnáctikarátové zlato. Ryzost: Au 585/1000. Celková hmotnost 79,00 g. Průměr 52 mm. Zlaté tříplášťové kapesní hodinky s vnitřním pláštěm ze zlaceného kovu. Zlatavý ciferník barvy champagne se zlatými ručičkami a vteřinovkou. Ručně malované černé arabské číslice. Ciferník značen: ZentRa. Pláště značené: ryzostí. Pláště číslované: 669613. Vnitřní plášť značený: METAL, 669613. Hodinový stroj značený ZentRa a číslem 74. Mikroregulace. Švýcarské puncy malá a velká veverka, švýcarský punc pro export do Německa koruna. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.