#8

ZLATÉ HODINKY SE ŠACHOVNICÍ - DUBOIS & FILS

#8

Zlaté hodinky
32 zobrazení
Vyvolávací cena
11 800 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko, Locle, rok 1929. Čtrnáctikarátové. Ryzost Au 585/1000. Celková hmotnost 67,45 g. Průměr 50 mm. Zlaté kapesní tříplášťové hodinky s vnitřním pláštěm ze zlaceného kovu. Černý ciferník se zlatými ručičkami a vteřinovkou, zlaté reliéfní arabské číslice. Pláště zdobené gilošovaným ornamentem šachovnice. Pláště značené: ryzostí, značkou výrobce. Pláště číslované: 60255. Pozlacený vnitřní plášť s gravírovaným věnováním z roku 1929. Hodinový stroj značený jménem výrobce. Švýcarské puncy malá a velká veverka, švýcarský punc pro export do Německa koruna. Mikroregulace. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.