technika | bílé a žluté zlato, ryzost Au 750/1000, brilianty |
rozměr | velikost prstenu 51-52, celková hmotnost 6,55 gr |
rok | 1930-1940 |
signatura | Československý punc (kohout č. 3). |
stav díla | Ve stylu 30. - 40. let minulého století. Jeden diamant starého briliantového brusu, barva G, čistota P3, hmotnost 0,30 ct. Dva diamanty starého briliantového brusu, barva G, čistota P2-3, hmotnost 0,30 ct. |
provenience | Evropa |
1930-1940 | žluté a bílé zlato Au 750/1000, brilianty | celková hmotnost 6,55 gr | Evropa