#116

Prsten ze žlutého a bílého zlata s brilianty | velikost 51-52

#116

Jewelery
404 zobrazení
8. 9. 2021 19:00

bílé a žluté zlato, ryzost Au 750/1000, brilianty
velikost prstenu 51-52, celková hmotnost 6,55 gr
1930-1940
Československý punc (kohout č. 3).
Ve stylu 30. - 40. let minulého století. Jeden diamant starého briliantového brusu, barva G, čistota P3, hmotnost 0,30 ct. Dva diamanty starého briliantového brusu, barva G, čistota P2-3, hmotnost 0,30 ct.
provenience
Evropa

1930-1940 | žluté a bílé zlato Au 750/1000, brilianty | celková hmotnost 6,55 gr | Evropa