#80

Christian Fischer | Březová | Kalamář s chrtem

#80

Porcelain and fine Ceramics
1 limit
372 zobrazení
Vyvolávací cena: 6 300 Kč
8. 9. 2021 19:00

bílý, malovaný, zlacený, glazovaný porcelán
výška 10,5 cm, šířka 19 cm
1846 - 1853
značeno zespodu, vtlačená písmena CF
Pirkenhammer (Březová)
provenience
Čechy

1846-1853 | bílý, malovaný, zlacený, glazovaný porcelán | výška 10,5 cm, šířka 19 cm | Čechy