technika | bílý, malovaný, zlacený, glazovaný porcelán |
rozměr | výška 10,5 cm, šířka 19 cm |
rok | 1846 - 1853 |
signatura | značeno zespodu, vtlačená písmena CF |
stav díla | Pirkenhammer (Březová) |
provenience | Čechy |
1846-1853 | bílý, malovaný, zlacený, glazovaný porcelán | výška 10,5 cm, šířka 19 cm | Čechy