technika | sklo Cameo |
rozměr | výška 22,5 cm |
rok | 1925 - 1935 |
signatura | neznačeno |
stav díla | Sklo Cameo, leptané a vrstvené, čiré, žluté a tmavě fialové. Váza kulovitého tvaru s širokou základnou zdobené leptaným figurálním námětem v japonském stylu. Sklárna Loetz, Klášterský mlýn - Klöstermühle. |
provenience | Čechy |
1925-1935 | sklo Cameo, leptané a vrstvené, čiré, žluté a tmavě fialové | výška 22,5 cm | Čechy