#98

Johann Loetz Witwe | Váza s japonským motivem lovců

#98

Glass
404 zobrazení
8. 9. 2021 19:00

sklo Cameo
výška 22,5 cm
1925 - 1935
neznačeno
Sklo Cameo, leptané a vrstvené, čiré, žluté a tmavě fialové. Váza kulovitého tvaru s širokou základnou zdobené leptaným figurálním námětem v japonském stylu. Sklárna Loetz, Klášterský mlýn - Klöstermühle.
provenience
Čechy

1925-1935 | sklo Cameo, leptané a vrstvené, čiré, žluté a tmavě fialové | výška 22,5 cm | Čechy