#1

BALANCIER CHRONOMÉTRE SPIRAL BREGUET

#1

Zlaté hodinky
72 zobrazení
Vyvolávací cena
14 800 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Evropa 1870 - 1890. Zlato. Celková hmotnost 74,10 g. Průměr hodinek 45 mm. Zlaté dvouplášťové kapesní hodinky s vnitřním pláštěm z kovu. Bílý emailový ciferník s černými ručně psanými římskými a arabskými číslicemi a vteřinovkou. Zlaté hodinové ručičky. Značené na vnitřním plášti REMONTOIR ANCRE 15 Rubis LIGNE DROITE Balancier Chronométre Spiral Breguet. Číslo: No. 39190. Značeno: vídeňský rakousko-uherský punc pro cizí zboží písmena AV. Stroj v chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.