#15

INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN - 806747

#15

Zlaté hodinky
45 zobrazení
Vyvolávací cena
16 400 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko, Schaffhausen 1920 - 1925. Čtrnáctikarátové zlato. Ryzost: 585/1000. Celková hmotnost 82,35 g. Průměr 50 mm. Zlaté dvouplášťové kapesní hodinky s vnitřním pláštěm ze žlutého kovu. Zlatavý ciferník s černými arabskými číslicemi a vteřinovkou. Modřené ocelové ručičky. Ciferník značen: INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN. Pláště značené: ryzostí, PROBUS I.W.C SCAFUSIA. Pláště číslované: 935707. Hodinový stroj značený PROBUS I.W.C.SCAFUSIA a číslem 806747. Vnitřní plášť s gravírovaným nápisem International Watch Co. Schaffhausen. Mikroregulace. Švýcarské puncy velká a malá veverka s písmenem B jako Bienne. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.