#19

INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN - 926763

#19

Zlaté hodinky
51 zobrazení
Vyvolávací cena
14 400 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko, Schaffhausen 1930 - 1935. Čtrnáctikarátové zlato. Ryzost: 585/1000. Celková hmotnost 72,20 g. Průměr 50 mm. Zlaté masivní dvouplášťové kapesní hodinky s vnitřním pláštěm ze žlutého kovu. Období a styl: art deco. Zlatavý ciferník s reliéfními číslicemi a vteřinovkou. Zlaté ručičky. Ciferník značen: INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN. Pláště značené: ryzostí, PROBUS I.W.C SCAFUSIA. Pláště číslované: 975183. Hodinový stroj značený INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN a číslem 926763. Mikroregulace. Švýcarský punc veverka s písmenem B jako Bienne a odpovědnostní švýcarská značka pro hodinové pouzdro, československý punc pro cizí zboží lyra s písmenem Č. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.