#2

CYRUS G.T. FABRIQUES HORLOGERIE THOMMEN

#2

Zlaté hodinky
100 zobrazení
Vyvolávací cena
20 500 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko 1882 - 1910. Čtrnáctikarátové zlato. Ryzost: 585/1000. Celková hmotnost 103,75 g. Průměr 50 mm. Zlaté masivní tříplášťové kapesní hodinky. Bílý emailový ciferník s ručně malovanými černými arabskými číslicemi a vteřinovkou. Zlaté ručičky. Zdobené na vnějších pláštích gravírovaným ornamentem květů a listů. Značené na pláštích: 14K, CYRUS G.T. Pláště číslované: 30844. Značeno na stroji: CYRUS G.T. Švýcarský punc veverka s písmenem B značící Bienne. Stroj v chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.