#20

INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN - 926984

#20

Zlaté hodinky
52 zobrazení
Vyvolávací cena
16 600 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko, Schaffhausen 1930 - 1935. Čtrnáctikarátové zlato. Ryzost: 585/1000. Celková hmotnost 83,65 g. Průměr 50 mm. Zlaté masivní dvouplášťové kapesní hodinky s vnitřním pláštěm ze žlutého kovu. Období a styl: art deco. Světlý ciferník se zlatými ručičkami a vteřinovkou. Ciferník značen: INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN. Vnitřní plášť s gravírovaným nápisem INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSSEN. Pláště značené: ryzostí, PROBUS I.W.C SCAFUSIA. Pláště číslované: 951958. Hodinový stroj značený PROBUS I.W.C SCAFUSIA a číslem 926984. Mikroregulace. Švýcarské puncy velká a malá veverka s písmenem B jako Bienne. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.