#21

ZLATÝ ŘETĚZ K HODINKÁM - 170 CM

#21

Zlatý řetěz k hodinkám
73 zobrazení
Aktuální cena
43 000 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Střední Evropa 1902 - 1922. Čtrnáctikarátové zlato. Ryzost: 585/1000. Celková hmotnost 49 g. Celková délka 170 cm. Velmi dlouhý zlatý řetěz k hodinkám ve střídavé kombinaci zdobných článků elegantního tvaru a řetízku. Značeno: ryzostí 585, vídeňským rakousko-uherským puncem pro cizí zboží písmena AV.