Střední Evropa 1902 - 1922. Čtrnáctikarátové zlato. Ryzost: 585/1000. Celková hmotnost 49 g. Celková délka 170 cm. Velmi dlouhý zlatý řetěz k hodinkám ve střídavé kombinaci zdobných článků elegantního tvaru a řetízku. Značeno: ryzostí 585, vídeňským rakousko-uherským puncem pro cizí zboží písmena AV.