Švýcarsko, Schaffhausen 1910 - 1915. Stříbro. Ryzost: 900/1000. Celková hmotnost 116,95 g. Průměr 55 cm. Stříbrné masivní dvouplášťové kapesní hodinky. Bílý emailový ciferník s ručně malovanými černými a červenými arabskými číslicemi a vteřinovkou. Ciferník značený International Watch Schaffhausen. Zlaté ručičky. Vnitřní stříbrný plášť s gravírovaným nápisem International Watch Schaffhausen. Pláště číslované: 572748, značené PROBUS I.W.C SCAFUSIA a značka ryzosti. Hodinový stroj se značkou výrobce a číslem 547730. Mikroregulace. Švýcarské puncy velký a malý medvěd a německý punc koruna a půlměsíc. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.