#28

INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN - 811615

#28

Stříbrné hodinky
1 limit
22 zobrazení
Aktuální cena
5 500 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko, Schaffhausen 1925 - 1930. Stříbro. Ryzost: 800/1000. Celková hmotnost 81,10 g. Průměr 50 cm. Stříbrné masivní dvouplášťové kapesní hodinky. Bílý emailový ciferník s ručně malovanými černými a modrými arabskými číslicemi a vteřinovkou. Ciferník značený International Watch Schaffhausen. Modřené ocelové ručičky. Vnitřní stříbrný plášť s gravírovaným nápisem International Watch Schaffhausen. Pláště číslované: 835594, značené PROBUS I.W.C SCAFUSIA a značka ryzosti. Hodinový stroj se značkou výrobce a číslem 811615. Mikroregulace. Švýcarské puncy velký a malý tetřev a německý punc koruna a půlměsíc. Sklíčko ze žluté umělé hmoty. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.