#29

INTERNATIONAL WATCH CO. SCHAFFHAUSEN - 417768

#29

Stříbrné hodinky
23 zobrazení
Vyvolávací cena
5 000 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte
Collector's watch auction
Collector's watch auction

Švýcarsko, Schaffhausen 1905 - 1910. Stříbro. Ryzost: 800/1000. Celková hmotnost 94,10 g. Průměr 50 cm. Stříbrné masivní dvouplášťové kapesní hodinky. Bílý emailový ciferník s ručně malovanými černými arabskými číslicemi a vteřinovkou. Ciferník značený International Watch Schaffhausen. Zlaté ručičky. Pláště číslované: 440590, značené PROBUS I.W.C SCAFUSIA a značka ryzosti. Hodinový stroj se značkou výrobce a číslem 417768. Mikroregulace. Švýcarské puncy velký a malý tetřev a německý punc koruna a půlměsíc. V chodu. Vzhledem ke stáří hodinek bez záruky přesnosti chodu a dlouhodobé funkčnosti.