#134

OTTO ANTOINE ( 1865 - 1951 ) - MĚSTSKÁ SCENÉRIE S POSTAVAMI

#134

1 limit
56 zobrazení
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
8. 9. 2022 19:00

Německo 1900 - 1930 Olej na plátně 74 x 95,5 cm Signováno vpravo dole : Otto Antoine Celkový rozměr s rámem 81 x 102,5 cm Rušný život na ulici v impresionostickém stylu se stromořadím a domy. Originální stříbřitý profilovaný patinovaný rám.