Německo 1900 - 1930 Olej na plátně 74 x 95,5 cm Signováno vpravo dole : Otto Antoine Celkový rozměr s rámem 81 x 102,5 cm Rušný život na ulici v impresionostickém stylu se stromořadím a domy. Originální stříbřitý profilovaný patinovaný rám.