#173

STŘÍBRNÁ CUKŘENKA - JEAN BAPTIST HARLEUX, PAŘÍŽ

#173

Silver and Watches
3 limity
72 zobrazení
Vyvolávací cena: 9 800 Kč
8. 9. 2022 19:00

Paříž, Francie 1870 - 1890 Stříbro vysoké ryzosti Ag 950/1000, celková hmotnost 472,10 gramů Stříbrník Jean-Baptist Harleux, Paris 15 Rue du Grand Hurteur, činný od roku 1834 Výška 15 cm, šířka 17,5 cm Osvědčení Puncovního úřadu Kulatá cukřenka ve střední části klenutá, s kulatou menší podstavou s prstenci. Zdobená gilošováním, jemným gravírováním, kartušemi. Úchyty ve tvaru stylizovaných neorenesančních delfínů s kroužky v hlavách, na reliéfních erbech. Kulaté kupolovité odnímatelné víčko s reliéfním úchytem ve tvaru rané růže s listy. Značeno : francouzský punc hlava Minervy, mistrovská značka výrobce : Harleux.