#27

Jetela T. - Pierrot

Jetela T.  - Pierrot
#27

Jetela T. - Pierrot

555 zobrazení
67 000 Kč
GALERIE KONTRAST s.r.o.
GALERIE KONTRAST s.r.o.
19. 4. 2020 17:00
1.eAukce
1.eAukce

informace
2019, 150x100cm, olej a koláž na plátně,signováno zezadu, nerámováno