#52

Sýkora Jakub (* 1984) - Deset drahokamů

#52

351 zobrazení
30 000 Kč
GALERIE KONTRAST s.r.o.
GALERIE KONTRAST s.r.o.
1. 5. 2022 18:00

2022, 70 x 55cm, akryl na plátně, signováno zezadu, nerámováno