#82

Blabolilová Marie (* 1948) - Kočky na kanapi

#82

523 zobrazení
20 000 Kč
GALERIE KONTRAST s.r.o.
GALERIE KONTRAST s.r.o.
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
1. 5. 2022 18:00

2019 - 2020, 61 x 94cm, akryl na linoleu a desce, signováno zezadu, nerámováno