Signatura | signatura nečitelná |
Technika | olej na plátně / nalepeno na lepence |
Rozměry | 75x87 / 55x67 cm |
Rám | rám / sklo |
Zachovalost | dobrý stav / mírně poškozeno |
Vystaveno na Staroměstské radnici r. 1957 , olej na plátně / nalepeno na lepence, 75x87 , 55x67 cm , signatura nečitelná , rámováno pod sklem