#52

Autor neurčený - ULICE POD VÍTKOVEM

#52

Fine Arts
12 limitů
1073 zobrazení
Vyvolávací cena: 100 Kč
16. 11. 2024 18:00

Signatura
signatura nečitelná
Technika
olej na plátně / nalepeno na lepence
Rozměry
75x87 / 55x67 cm
Rám
rám / sklo
Zachovalost
dobrý stav / mírně poškozeno

Vystaveno na Staroměstské radnici r. 1957 , olej na plátně / nalepeno na lepence, 75x87 , 55x67 cm , signatura nečitelná , rámováno pod sklem