archivovaná položka, aukce již skončila

datum aukce 30. 04. 2016 14:00
390
vyvolávací cena: 1 800 CZK

3. Bartůšek Jan

Děti

zachovalost stav dobrý
technika bromostříbrná fotografie, vintage print
rozměr 30x40 cm
rok 70. léta 20. století
provenience soukromá sbírka v Praze
autor (1935-1993)