#301

Julius Horn
(1900)

Sedlákovy děti u ohýnku

Julius Horn (1900–?) | Sedlákovy děti u ohýnku
#301

Julius Horn
(1900)

Sedlákovy děti u ohýnku

212 zobrazení
3 800 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
9. 11. 2023 18:00

signováno PD
olej na plátně
rozměry
65 x 65 cm

Studoval UMPRUM v Praze u prof. Dítěte a Kysely. Studijní cesty podnikl do Vídně, Německa a Paříže. Ve své tvorbě se věnoval hlavně portrétům. Portrétoval mj. Tomáše a Jana Baťu.