#197

Auralie Manesová (1817–1883) - Mák fialový

#197

12 zobrazení
Vyvolávací cena
1 200 Kč
OriginalArte s.r.o.
OriginalArte s.r.o.
Pro limitování se přihlašte

signováno na reverzu
akvarel
rozměry
29x17
rám, pasparta, sklo
dobrý sbírkový stav
1859
další info
Dedikace na reverzu

Mistrovská malba do dobového herbáře