signatura | signováno na reverzu |
technika | akvarel |
rozměry | 29x17 |
rám | rám, pasparta, sklo |
zachovalost | dobrý sbírkový stav |
rok | 1859 |
další info | Dedikace na reverzu |
Mistrovská malba do dobového herbáře
technika | akvarel |
rozměry | 29x17 |
rám | rám, pasparta, sklo |
rok | 1859 |