350 000 CZK
vyvolávací cena:
330 000 CZK

Milenci | olej na plátně | 122 x 95 cm | rok: 2005 | signatura: ano | rámováno | autor: 1930

360 000 CZK
vyvolávací cena:
300 000 CZK

Čekání | olej na plátně | 104 x 105 cm | rok: 2005 | signatura: ano | rámováno | autor: 1930

100 000 CZK
vyvolávací cena:
70 000 CZK

Meditace archetypem | uhel na kartonu | 202 x 289 cm | rok: 2000 | autor: 1952

71 000 CZK
vyvolávací cena:
35 000 CZK

Obelisk | akryl na papíře | 50 x 30 cm | rok: 2018 | rámováno | provenience: The Pudil Family..

150 000 CZK
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Případ VH | digitální tisk, kresba, akryl | 100 x 150 cm | rok: 2019 | adjustováno | autor: 1946

115 000 CZK
vyvolávací cena:
115 000 CZK

Mlask! | kombinovaná technika na plátně | 170 x 120 cm | rok: 2018 | autor: 1985

vyvolávací cena:
40 000 CZK

Sbližování | akryl na plátně | 70 x 50 cm | rok: 2016 | autor: 1957

vyvolávací cena:
90 000 CZK

Twin Peaks | olej na plátně | 170 x 225 cm | rok: 2013 | signatura: ano | autor: 1986

90 000 CZK
vyvolávací cena:
90 000 CZK

Ze série Postnaturalia | kombinovaná technika, dřevěná deska | 100 x 70 cm | rok: 2016-2017 |..

vyvolávací cena:
114 000 CZK

Z cyklu "Polámané akty" | olej na plátně | 114 x 93 cm | rok: 2018 | | autor: 1962

220 000 CZK
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Portrétní busta Václava Havla | bronz | výška 40 cm bez podstavce | rok: 2019 | provenience:..