#17

Slavomila Bradáčová Tykalová
(1905)

Kvetoucí kaktus

Bradáčová - Tykalová Slavomila (1905-?)
#17

Slavomila Bradáčová Tykalová
(1905)

Kvetoucí kaktus

455 zobrazení
4 000 Kč
Galerie Pictura
Galerie Pictura
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
2. 10. 2019 18:00

olej, plátno

Kvetoucí kaktus, 1943