#3

Rudolf Adámek
(1882 – 1953)

Krajina s cestou

Adámek Rudolf (1882-1953)
#3

Rudolf Adámek
(1882 – 1953)

Krajina s cestou

346 zobrazení
24 000 Kč
Galerie Pictura
Galerie Pictura
Vyvolávací cena: 24 000 Kč
26. 2. 2019 18:00

olej, plátno

Krajina s cestou, 1924