#14

Beneš Vincent (1883-1979)

Beneš Vincent (1883-1979)
#14

Beneš Vincent (1883-1979)

382 zobrazení
70 000 Kč
Galerie Pictura
Galerie Pictura
Vyvolávací cena: 70 000 Kč
4. 3. 2020 18:00
60. aukce
60. aukce

olej, plátno

Břevnov na jaře, 1927