#160

Bedřich Piskač
(1898 – 1929)

Zátiší se džbánem

Piskač Bedřich (1898-1929)
#160

Bedřich Piskač
(1898 – 1929)

Zátiší se džbánem

339 zobrazení
250 000 Kč
Galerie Pictura
Galerie Pictura
4. 3. 2020 18:00

olej, plátno

Zátiší se džbánem