technika | olej, plátno |
Bílá drapérie, 2004
Magdalena Cubrová, narozená 18. dubna 1952 v Praze, absolvovala studia na Akademii výtvarných umění v Praze pod vedením profesorů Smetany a Fišárka. Je malířkou a grafičkou, a ve svých pestrobarevných dílech se zaměřuje na téma vztahu mezi mužem a ženou.