#18

Magdalena Cubrová
(1952)

Bílá drapérie

Cubrová Magdalena (1952-)
#18

Magdalena Cubrová
(1952)

Bílá drapérie

401 zobrazení
25 000 Kč
Galerie Pictura
Galerie Pictura
10. 6. 2020 18:00

olej, plátno

Bílá drapérie, 2004

Magdalena Cubrová, narozená 18. dubna 1952 v Praze, absolvovala studia na Akademii výtvarných umění v Praze pod vedením profesorů Smetany a Fišárka. Je malířkou a grafičkou, a ve svých pestrobarevných dílech se zaměřuje na téma vztahu mezi mužem a ženou.