#221

Alois Vitík
(1910 – 1972)

Žluté povětří

Vitík Alois (1910-1972)
#221

Alois Vitík
(1910 – 1972)

Žluté povětří

1 limit
370 zobrazení
320 000 Kč
Galerie Pictura
Galerie Pictura
Vyvolávací cena: 160 000 Kč
23. 9. 2020 18:00

olej, plátno

Žluté povětří, 1965