#247

Alois Vitík
(1910 – 1972)

Bez názvu

Vitík Alois (1910-1972)
#247

Alois Vitík
(1910 – 1972)

Bez názvu

265 zobrazení
100 000 Kč
Galerie Pictura
Galerie Pictura
9. 12. 2020 18:00

olej, plátno na sololitu

Bez názvu, 1970