Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#247
Alois Vitík
(1910 – 1972)
Bez názvu
#247
Alois Vitík
(1910 – 1972)
Bez názvu
265 zobrazení
100 000 Kč
Galerie Pictura
9. 12. 2020 18:00
Alois Vitík
Prohlédnout autora
Aukce výtvarného umění
Aukční katalog
olej, plátno na sololitu
Bez názvu, 1970
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript