#4

Tigran Abramjan
(1956)

Okno

Abramjan Tigran (1956-)
#4

Tigran Abramjan
(1956)

Okno

1-50
377 zobrazení
12 000 Kč
Galerie Pictura
Galerie Pictura
9. 6. 2021 18:00

olej, plátno
99 x 79 cm

Okno, 1986